Tags Posts tagged with "Tërmeti që lëkundi Tiranën dhe Durrësin u ndje deri në Itali. Mediat italiane zbulojnë shkakun: U krijua një çarje…"

Tag: Tërmeti që lëkundi Tiranën dhe Durrësin u ndje deri në Itali. Mediat italiane zbulojnë shkakun: U krijua një çarje…

Tërmeti që lëkundi Tiranën dhe Durrësin u ndje deri në Itali....

Tërmeti që lëkundi Tiranën dhe Durrësin pasditen e të enjtes është ndjerë deri në Itali. Mediat italiane shkruajnë se tërmeti me magnitudë 4.7, që...