Tags Posts tagged with "temperaturat deri në 25 gradë"

Tag: temperaturat deri në 25 gradë

Parashikimi i motit/ Fundjava plot diell, temperaturat deri në 25 gradë

Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga presion i lartë atmosferik i cili do të kushtëzojë në vendin tonë mot të qëndrueshëm dhe rritje...