Tags Posts tagged with "si Carrie e “Sex and the city”. Mashkulli im…"

Tag: si Carrie e “Sex and the city”. Mashkulli im…

INTERVISTA/ Mbesa e ish-Presidentit bashkëjetesë me modelen e “Playboy”: Jam e...

Mbesa-Nishanit-Beniada Nishani1okModelja nga Durrësi, Beniada Nishani, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e fotografëve big dhe regjisorëve në...