Tags Posts tagged with "“Rreth 1.5 mln shqiptarë jetojnë në varfëri dhe në kushte të mjerueshme” Tabaku: Statistikat janë publikuar nga vetë qeveria"

Tag: “Rreth 1.5 mln shqiptarë jetojnë në varfëri dhe në kushte të mjerueshme” Tabaku: Statistikat janë publikuar nga vetë qeveria

“Rreth 1.5 mln shqiptarë jetojnë në varfëri dhe në kushte të...

Përmes një postimi në facebook, referuar shifrave të publikuara nga INSTAT, ish deputetja e PD, Jorida Tabaku shkruan se 1.5 mln shqiptarë jetojnë në...