Tags Posts tagged with "Rrëfen Maks Velo: Ja pse e refuzova dokumentarin për mua kur u përfshi Edi Rama dhe miku i tij"

Tag: Rrëfen Maks Velo: Ja pse e refuzova dokumentarin për mua kur u përfshi Edi Rama dhe miku i tij

Rrëfet Maks Velo: Ja pse e refuzova dokumentarin për mua kur...

Nga heronjtë e rremë, te disidentët e rremë. Maks Velo është i shqetësuar. Sipas tij, me vuajtjet e komunizmit abuzohet për përfitime të veçanta...