Tags Posts tagged with "rrathe te erret"

Tag: rrathe te erret

Rrathë të errët poshtë syve? Mos u shqetësoni, Ja si mund...

Rrathët e errët poshtë syve mund të shkaktohen nga pagjumësia, stresi, gjenetika, kequshqyerja etj. Ato nuk janë aspak estetikë dhe ju bëjnë të dukeni...