Tags Posts tagged with "Roberti poston foto intime në orët e mbrëmjes me Norën"

Tag: Roberti poston foto intime në orët e mbrëmjes me Norën

Roberti poston foto intime në orët e mbrëmjes me Norën

Deri jo shumë kohë më parë, publiku ‘vuante’ për postime të përbashkëta të çiftit më të pëlqyer të estradës, Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Por,...