Tags Posts tagged with "Rikthehet’ grabitja e Rinasit"

Tag: Rikthehet’ grabitja e Rinasit

Rikthehet’ grabitja e Rinasit, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen...

Vijon puna për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit në muajin prill 2019.   Në vijim të punës për...