Tags Posts tagged with "rasti kur bukuria s’ka kufi"

Tag: rasti kur bukuria s’ka kufi

‘Elifi’, rasti kur bukuria s’ka kufi

Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun ose e njohur ndryshe si ‘Elifi’ në serialin “Diamante dhe dashuri”, gjithmonë është komentuar në media për pamjen...