Tags Posts tagged with "Rama ironizon studentin: Lëre telefonin"

Tag: Rama ironizon studentin: Lëre telefonin

Rama ironizon studentin: Lëre telefonin, mos u bëj si Blendi Fevziu

I ftuar në emisionin Top Show kryeministri Edi Rama po përballet me studentët për të dialoguar rreth kërkesave që kanë, dhe që i mbrojnë...