Tags Posts tagged with "“Provokimet me femrat seksi dhe të bukura në burg m’i bënte Shkëlzen Berisha”"

Tag: “Provokimet me femrat seksi dhe të bukura në burg m’i bënte Shkëlzen Berisha”

“Provokimet me femrat seksi dhe të bukura në burg m’i bënte...

Ish-truproja i Sali Berishës, përmes një statusi në Facebook bën një akuzë të re. Izet Haxhia rrëfen një histori konkrete provokimi me femra të...