Tags Posts tagged with "Prokuroria pushon hetimet për Shullazin. Lirohet nga akuza edhe biznesmeni Beqja"

Tag: Prokuroria pushon hetimet për Shullazin. Lirohet nga akuza edhe biznesmeni Beqja

Prokuroria pushon hetimet për Shullazin. Lirohet nga akuza edhe biznesmeni Beqja

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për akuzën e pastrimit të parave për Emiljano Shullazin dhe biznesmenin Ylvi Beqja.     Hetimet nisën në dhjetor të vitit...