Tags Posts tagged with "Princ Leka nuk fshihet më! Ja çfarë i shkruan fotografes"

Tag: Princ Leka nuk fshihet më! Ja çfarë i shkruan fotografes

I dha fund martesës me Elia Zaharian, Princ Leka nuk fshihet...

Princ Leka dhe Elia Zaharia konfirmuan ndarjen e tyre rreth dy javë më parë, teksa treguan se kanë nisur ligjërish procedurat e divorcit për...