Tags Posts tagged with "por vajzave i ndodh e papritura (FOTO)"

Tag: por vajzave i ndodh e papritura (FOTO)

Eduarti bën bashkë Arbanën dhe Xhensilën, por vajzave i ndodh e...

Mbrëmjen e djeshme regjisori Eduart Grishaj ka prezantuar për të gjithë publikun premierën e filmit të tij të shkurtër me titull ‘Gjyshja’.   Pjesëmarrës gjatë premierës...