Tags Posts tagged with "por portugezi s’ia kthen nderin"

Tag: por portugezi s’ia kthen nderin

Çmimet e FIFA-s: Messi e voton Ronaldon, por portugezi s’ia kthen...

Në natën e ndarjes së çmimeve të FIFA-s për më të mirët e vitit, “The Best”, Lionel Messi e mposhti Virgil van Dijkun dhe...