Tags Posts tagged with "por Beatrix nis pushimet në jaht"

Tag: por Beatrix nis pushimet në jaht

U mërzit dhe nuk i shkoi për darkë Donaldit, por Beatrix...

Lidhja mes aktorit të humorit, Donald Veshaj dhe këngëtares Beatrix Ramosaj ka qenë një prej lidhjeve më të komentuara. Para pak ditësh, brenda shtëpisë së...