Tags Posts tagged with "policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e autorëve. Ja shuma marramendëse që ofrohet"

Tag: policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e autorëve. Ja shuma marramendëse që ofrohet

Rikthehet’ grabitja e Rinasit, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen...

Vijon puna për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes së ndodhur në aeroportin e Rinasit në muajin prill 2019.   Në vijim të punës për...