Tags Posts tagged with "policia asgjëson 150 rrënjë"

Tag: policia asgjëson 150 rrënjë

Vazhdon kultivimi i kanabisit në jug, policia asgjëson 150 rrënjë

Policia e Vlorës të martën ka arrestuar dy persona në flagrancë dhe ka sekuestruar 150 rrënjë kanabis për t’i asgjësuar. Dy personat e ndaluar janë...