Tags Posts tagged with "policia arreston të riun në Rinas"

Tag: policia arreston të riun në Rinas

DETAJE/ Tentuan të trafikojnë në Gjermani 20-vjeçaren, por i spiunojnë, policia...

  Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë për trafikim të qenieve njerëzore. Blutë bëjnë me dije...