Tags Posts tagged with "po fyen inteligjencën shqiptare"

Tag: po fyen inteligjencën shqiptare

Mustafa Nano thumbon rëndë Rovena Dilon: Teksti i këngës mizerabël, po...

Analisti Mustafa Nano është i njohur për kritikat e tij ndaj personazheve publikë. Këtë herë, ai ka bërë një vërejtje ndaj këngëtares Rovena Dilo dhe...