Tags Posts tagged with "PD publikon fotot: Dy figurat e PS ndërtojnë kate shtesë në ‘zemër’ të Tiranës"

Tag: PD publikon fotot: Dy figurat e PS ndërtojnë kate shtesë në ‘zemër’ të Tiranës

PD publikon fotot: Dy figurat e PS ndërtojnë kate shtesë në...

Partia Demokratike ka denoncuar dy raste të ndërtimit pallat mbi pallat, që po ndodhin në “zemër” Tiranë me firmë të kryebashkiakut Erion Veliaj, dhe...