Tags Posts tagged with "Pas sherrit me xhaxhain qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e tij"

Tag: Pas sherrit me xhaxhain qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e tij

Pas sherrit me xhaxhain qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e...

Mariglen Çobaj është arrestuar nga policia e Vlorës pak më parë pasi gjatë një sherri me xhaxhain, qëlloi me sëpatë nusen dhe vajzën e...