Tags Posts tagged with "pas informacioneve zbulohet se aty…Ja çfarë u gjet"

Tag: pas informacioneve zbulohet se aty…Ja çfarë u gjet

Lajm i fundit/ Policia aksion natën në lokalin me muzikë tallava,...

  Policia e Durrësit godet një rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike në lokalet e natës, tallava. Vihet në pranga një shtetas, i...