Tags Posts tagged with "Partizani e Kukësi tregojnë forcën"

Tag: Partizani e Kukësi tregojnë forcën

Futbolli shqiptar ndez “motorët”, Partizani e Kukësi tregojnë forcën

Futbolli shqiptar jep sot në mbrëmje trofeun e parë sezonal. Partizani dhe Kukësi do të diskutojnë në “Elbasan Arena” duke nisur nga ora 19:00...