Tags Posts tagged with "Parlament deri pas mesnate"

Tag: Parlament deri pas mesnate

Parlament deri pas mesnate, mazhoranca voton strukturën e Vetingut. Me votat...

Në një seancë maratonë, që nisi dje në 10:00 dhe përfundoi sot në 02:00, Kuvendi i Shqipërisë votoi pro miratimit të ligjit për strukturën...