Tags Posts tagged with "Parashikimi/Temperatura të larta deri në fund të muajit gusht"

Tag: Parashikimi/Temperatura të larta deri në fund të muajit gusht

Parashikimi/Temperatura të larta deri në fund të muajit gusht

  E mërkura, e enjtja dhe e premtja parashikohen të jenë tre ditët më të nxehta të verës, ditën e djeshme termometri ka regjistruar 39...