Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit: Temperaturat shkojnë 30 gradë"

Tag: Parashikimi i motit: Temperaturat shkojnë 30 gradë

Parashikimi i motit: Temperaturat shkojnë 30 gradë

Moti sot (e hene) do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të shoqërohen me rreshje shiu në...