Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit: Nesër dita më e ftohtë"

Tag: Parashikimi i motit: Nesër dita më e ftohtë

Parashikimi i motit: Nesër dita më e ftohtë, ja sa zbresin...

Masat ajrore të ftohta dhe të thata vijojnë ndikimin e tyre duke bërë që moti i kthjellët të jete preznet deri në orët e...