Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit: Java nis me diell dhe temperatura të larta"

Tag: Parashikimi i motit: Java nis me diell dhe temperatura të larta

Parashikimi i motit: Java nis me diell dhe temperatura të larta

Fillimi i javës nis me diell. Moti në pjesën më të madhe të vendit do të jete me kthjellime, ndërsa vranesira mesatare në zonën...