Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit/ Fundjava plot diell"

Tag: Parashikimi i motit/ Fundjava plot diell

Parashikimi i motit/ Fundjava plot diell, temperaturat deri në 25 gradë

Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet nga presion i lartë atmosferik i cili do të kushtëzojë në vendin tonë mot të qëndrueshëm dhe rritje...