Tags Posts tagged with "Parashikimi i motit/ Ç’pritet të ndodhë këto ditë dhe gjatë shkurtit"

Tag: Parashikimi i motit/ Ç’pritet të ndodhë këto ditë dhe gjatë shkurtit

Parashikimi i motit/ Ç’pritet të ndodhë këto ditë dhe gjatë shkurtit

Edhe pse ditët e fundit janë përshkuar nga një mot i qëndrueshëm, dita e hënë dhe e martë do të rikthejnë reshjet, por situata...