Tags Posts tagged with "Opozita dogji mandatet"

Tag: Opozita dogji mandatet

Opozita dogji mandatet, reagon Rama: Kam bërë gabime dhe jam tërhequr,...

Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat ka folur për protestat e organizuar nga opozita dhe për djegien e mandateve të opozitës. Rama...