Tags Posts tagged with "Olsi Bylyku e imitoi"

Tag: Olsi Bylyku e imitoi

Olsi Bylyku e imitoi, Alba Hoxha reagon publikisht: Avash se…(FOTO)

  Olsi Bylyku është një ndër aktorët më të mirë shqiptarë të humorit dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti që ai ka fituar. E...