Tags Posts tagged with "nuk më tha të vërtetën. U shqetësova dhe mërzita kur e pashë që…."

Tag: nuk më tha të vërtetën. U shqetësova dhe mërzita kur e pashë që….

Sherri për filmat, Ermal Mamaqi zbulon telefonatën me Bes Kallakun: Më...

Ermal Mamaqi ka folur sërish në lidhje me sherrin që pati me mikun e tij Bes Kallaku, pas një deklarate të këtij të fundit...