Tags Posts tagged with "nuk kisha thikë me vete"

Tag: nuk kisha thikë me vete

Goditi trajnerin e Vllaznisë, autori: E qëllova me grusht, nuk kisha...

Arrest me burg dha Gjykata e Shkodrës për 19-vjeçarin Nehat Fojleta dhe 21-vjeçarit Sehar Xhenje, të cilët sulmuan trajnerin e Vllaznisë, Ernest Gjoka disa...