Tags Posts tagged with "Njihuni me australianin që zbuloi befasisht se është shqiptar"

Tag: Njihuni me australianin që zbuloi befasisht se është shqiptar

Njihuni me australianin që zbuloi befasisht se është shqiptar

Një 29-vjeçar nga Australia ka rrëfyer historinë e tij prekëse sesi kuptoi që në fakt ka prejardhje shqiptare dhe nuk është australian. Të parët e...