Tags Posts tagged with "“Na hoqën pasaportat diplomatike”"

Tag: “Na hoqën pasaportat diplomatike”

“Na hoqën pasaportat diplomatike”, Vasili: Futbollistët heronj, mbrojtën simbolet në mes...

“Heqja e pasaportave diplomatike për heronjtë Kombetares Kuq e Zi është turp dhe marrëzi”. Kështu deklaroi nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pas deklaratës së...