Tags Posts tagged with "Moti sot/ Ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim"

Tag: Moti sot/ Ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Moti sot/ Ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Masat ajrore të qëndrueshme do të kushtëzojnë kushtet e motit. Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta do të dominojnë deri në mesditë në pjesën më...