Tags Posts tagged with "MOTI e shtune 21 Dhjetor 2019"

Tag: MOTI e shtune 21 Dhjetor 2019

MOTI e shtune 21 Dhjetor 2019

Reshje intensive shiu dhe rrezik për përmbytje/ Çfarë rezervon moti për nesër RESHJET Priten reshje shumë intensive në qarqet Shkodër, Kukës, Vlorë dhe Gjirokastër. Në qarqet...