Tags Posts tagged with "modelja dënohet me 8 vjet burg"

Tag: modelja dënohet me 8 vjet burg

U kap me drogë në aeroport, modelja dënohet me 8 vjet...

Një gjykatë pakistaneze ka dënuar një modele çeke, 22-vjeçare, me tetë vite dhe tetë muaj në burg, për akuza të trafikimit të drogës. Sipas gjykatës,...