Tags Posts tagged with "Miriam Cani jep lajmin surprizues"

Tag: Miriam Cani jep lajmin surprizues

Miriam Cani jep lajmin surprizues, së shpejti ajo dhe Albani drejt...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj njihen si një ndër çiftet më simpatikë në showbizin shqiptar. Ata janë në një lidhje të gjatë së bashku,...