Tags Posts tagged with "mes tyre vajzat 5 dhe 2 vjeçe (TË GJITHA DETAJET)"

Tag: mes tyre vajzat 5 dhe 2 vjeçe (TË GJITHA DETAJET)

Shpërthimi i tmerrshëm në Lezhë, policia jep informacion zyrtar: 5 të...

  Policia e Shtetit publikoi informacionin zyrtar në lidhje me shpërthimin e një pike karburanti në aksin Lezhë-Laç mbrëmjen e djeshme.   Organi i ruajtjes së rendit...