Tags Posts tagged with "mes tyre edhe…"

Tag: mes tyre edhe…

“Ne dhe lulet”, zëdhënësja e Berishës në kafe me Jozefina Topallin....

Te qeshura e mes lulesh janë fotografuar sot zëdhënësja e ish-kryeministrit Berisha, Erla Mëhilli dhe ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli. Ato kanë shijuar një kohë...

BE do zgjerohet me 6 vende, mes tyre edhe…

Brukseli po ecën përpara me planet e tij për të zgjeruar perandorinë e Bashkimit Evropian duke përcaktuar afate për të marrë në gjirin e...