Tags Posts tagged with "Mercedes shfaq modelin AMG A45 vjen me 383 dhe 416 kuaj fuqi"

Tag: Mercedes shfaq modelin AMG A45 vjen me 383 dhe 416 kuaj fuqi

Mercedes shfaq modelin AMG A45 vjen me 383 dhe 416 kuaj...

Modeli i shumëpritur i prodhuesit premium bavarez do të ketë prezantohet në panairin e veturave në Gjenevë, i cili fillon më 5 mars. Mercedes-Benz...