Tags Posts tagged with "më vonë plagoset i vëllai (DETAJE)"

Tag: më vonë plagoset i vëllai (DETAJE)

Përgjaken rrugët e Gjermanisë, ekzekutohet shqiptari, më vonë plagoset i vëllai...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur dje pasdite Gjermaninë.   Fillimisht, u raportua në media se bëhej fjalë për një luftë ‘bandash’ mes kosovarëve dhe serbëve,...