Tags Posts tagged with "më vjen për të vjellë kur të shoh"

Tag: më vjen për të vjellë kur të shoh

Plas debati/ “Han bukë me taksat tona” nënkryetari i parlamentit fyen...

Ditën e djeshme deputeti Myslym Murrizi, aktualisht nënkryetar parlamenti, në një status në rrjetet sociale po komentonte mbi aktualitetin politik në vend dhe akuzat...