Tags Posts tagged with "me sa blihen e shiten dollari dhe euro"

Tag: me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Këmbimi valutor 6 shtator, me sa blihen e shiten dollari dhe...

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 101 lekë.Monedha evropiane sot do blihet...