Tags Posts tagged with "“Me goditi me statujë”"

Tag: “Me goditi me statujë”

“Me goditi me statujë”, detaje nga sherri i dhunshëm mes Princ...

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me sherrin e dhunshëm që përfshihu Princ Lekën, ish-bashkëshorten e tij, aktoren Elia Zaharia dhe babanë e saj....