Tags Posts tagged with "“Më bëri babai nuse"

Tag: “Më bëri babai nuse

“Më bëri babai nuse, por më hoqën fustanin se ashtu më...

Aktorja e njohur e humorit shqiptar Rita Lati ishte e ftuar në “E Diell” në Top Channel dhe kujtoi një nga ditët më të...