Tags Posts tagged with "mbrojtën simbolet në mes të Beogradit"

Tag: mbrojtën simbolet në mes të Beogradit

“Na hoqën pasaportat diplomatike”, Vasili: Futbollistët heronj, mbrojtën simbolet në mes...

“Heqja e pasaportave diplomatike për heronjtë Kombetares Kuq e Zi është turp dhe marrëzi”. Kështu deklaroi nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, pas deklaratës së...